سوالات متداول

ضرورت داشتن یک اپلیکیشن تلفن همراه چیست؟

پاسخ: بعلت گسترش استفاده از تلفن همراه، تمامی دارندگان وبسایت، فروشگاه اینترنتی و صاحبان حرفه های خدماتی که نیاز به تعامل و حفظ کاربران خود دارند و مایلند در ذهن مردم و مخاطبانشان ماندگار شوند نیازمند آنند که از قابلیتهای فوق العاده اپلیکیشن ها استفاده کنند.

چرا از اپلیکیشن ساز جیبی سایت استفاده کنم؟

پاسخ: حال که میدانید ضرورت و نیاز به داشتن اپلیکیشن غیرقابل انکار است، ممکن است با چالش هایی مواجه شوید از جمله زمان بر بودن طراحی، ساخت و رفع عیب اپلیکیشن و ازهمه مهمتر هزینه تمام شده بالا. ساخت اپلیکیشن شما توسط جیبی سایت و با قابلیات ویژه خود تنها به 5دقیقه زمان نیاز دارد و با هزینه بسیار کم تمامی امکانات آن قابل دسترس است.

اپلیکیشن خود را ایجاد نمودم، مدیریت و ویرایش آن چگونه است؟

پاسخ: جیبی سایت در هنگام ساخت اپلیکیشن تنها اطلاعات پایه و ضروری را از شما درخواست میکند، چنانچه قصد ویرایش اطلاعات، افزودن منو، حذف یا سفارش سازی بنر آگهی، ارسال پیام نوتیفیکیشن و اطلاع رسانی به کاربران خود و... را دارید، اپلیکیشن جیبی سایت را دانلود نموده و با وارد کردن شناسه برنامه به مدیریت اپلیکیشن خود بپردازید.

امکان بروزرسانی و ارتقا در آینده وجود دارد؟

پاسخ: یکی از پارامترهای مهم اپلیکیشن ها قابلیت اطلاع رسانی و بروزرسانی ساده توسط کاربران میباشد. ما با درنظر گرفتن این موضوع قابلیت ارتقا نسخه جاری را فراهم نموده ایم. با این قابلیت چنانچه در آینده تصمیم به بروزرسانی و یا ارائه اپلیکیشن اختصاصی نمودید تنها کافیست با ما در تماس باشید.

آیا امکان کسب درآمد از اپلیکیشن من وجود دارد؟

پاسخ: اگر شما از توانایی خاص و یا در هنری توانایی و تجربه دارید و یا وبلاگ و وبسایت پویایی دارید و مایلید با اشتراک گذاری و ارائه آن کسب درآمد کنید، کافیست پس از ایجاد اپلیکیشن خود به بخش "پرداخت درون برنامه" رفته و فایل و لینک های خود را اضافه کرده و در قالب یکیج بفروش برسانید. همچنین میتوانید از آن به عنوان جذب حمایت مالی استفاده نمایید.

علت پیام "خطای امنیتی" و "عدم دسترسی به دیتا" چیست؟

پاسخ: چنانچه هنگام ورود به اپلیکیشن جیبی سایت(ساخت اپلیکیشن رایگان و یا مدیریت برنامه های ساخته شده) با پیام "خطای امنیتی" و یا "عدم دسترسی به دیتا" مواجه شدید، ابتدا از اتصال و سرعت مناسب اینترنت خود مطمئن شده و سپس در بخش تنظیمات گوشی خود تاریخ و ساعت سیستم را بر روی زمان محلی (Tehran +03:30) قرار دهید. چنانچه مشکل حل نشد دقایقی صبر و مجددا تلاش کنید. درصورت عدم رفع مشکل، لطفا به ما اطلاع دهید.

علت پیام "ساخت برنامه با خطا مواجه شد" چیست؟

این خطا معمولا هنگام ارسال دیتای ناصحیح جهت ساخت برنامه (مانند حجم بیش از 200کیلوبایت و یا پسوند غیر مجاز آیکون، آدرس اینترنتی نامعتبر و...) رخ میدهد. علت دیگر آن میتواند ترافیک شدید سرور جیبی سایت باشد. چنانچه اطلاعات خود را بررسی و از صحت آن مطمئنید دقایقی صبر و مجددا تلاش کنید.

علت خطای "کد امنیتی نامعتبر است" چیست؟

این خطا در دو صورت رخ میدهد. 1- کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر را به صورت اشتباه در کادر مربوطه وارد کرده اید. 2- زمان زیادی از بارگذاری صفحه گذشته است.(کدهای امنیتی دارای زمان انقضا هستند و چنانچه زمان زیادی از بارگذاری صفحه گذشته باشد، نامعتبر خواهند شد)

راهکار: صفحه را رفرش(بارگذاری مجدد مثلا با زدن F5) و یا بازدن نشانک "کد امنیتی جدید" در کنار تصویر امنیتی یک کد جدید ایجاد سپس مجددا اقدام به ساخت اپلیکیشن نمایید

علت خطای "عدم بارگذاری تصویر آیکون" چیست؟

در صورتی که تصویر آیکون انتخابی شما بیش از 200کیلوبایت باشد و یا فرمت تصویری آن png , jpg نباشد این پیام نمایش داده میشود. گاهی اوقات و بندرت نیز ممکن است بدلیل افزایش شدید ترافیک سرور و در پی کاهش سرعت سمت سرور عملیات بارکذاری موفقیت آمیز نباشد که در این صورت دقایقی صبر نموده و مجددا سعی کنید.