پست وبلاگ

فعال سازی اپلیکیشن ها

فعال سازی اپلیکیشن ها

جهت جلوگیری از هرگونه استفاده سوء و غیر مجاز از دامنه اشخاص ثالث، از این پس برای فعال نمودن اپلیکیشن خود باید دامنه وارد شده را احراز هویت نمایید. این عمل باعث میشود که اپلیکیشن ساخته شده، شما را مالک واقعی دامنه وارد شده تشخیص داده و بصورت خودکار فعال گردد. پروسه فعال سازی اپلیکیشن ها بسیار ساده بوده و در کمترین زمان و با توجه به آموزش ارائه شده قابل اجراست.

نکته: درصورت ورود آدرس شبکه های اجتماعی و صفحات شخصی نظیر آپارات و اینستاگرام و یا فایل تصویری و یا pdf نیازی به فعال سازی دامنه و انجام پروسه زیر ندارید.

دو روش برای فعال سازی آدرس اینترنتی شما وجود دارد:

۱- در پوشه روت سایت خود(پوشه اصلی public_html) یک فایل با نام jibisite.html و بدون محتوا ایجاد نمایید.

فعال ساز اپلیکیشن جیبی سایت

تصویری از افزودن فایل در پنل دایرکت ادمین

و یا

۲- درصورتی که به پوشه روت دسترسی ندارید و یا از سرویسهای وبلاگ دهی و… استفاده میکنید میتوانید با ویرایش قالب خود و افزودن تگ زیر (داخل تگ هد و قبل از <head/>) دامنه خود را فعال نمایید.

فعال ساز اپلیکیشن جیبی سایت

تصویری از افزودن تگ فعال ساز در قالب وبلاگ (و یا وبسایت)

درباره ی مرکز آموزش

مقالات مرتبط

5 دیدگاه در “فعال سازی اپلیکیشن ها

  1. من تو پوشه روت سایت خودم(پوشه اصلی public_html) یک فایل با نام jibisite.html و بدون محتوا ایجاد کردم اما شناسه ورود به نرمافزار رو از کجا بیارم.

    1. سلام. “شناسه برنامه” که بمنظور مدیریت و پشتیبانی اپلیکیشن شما استفاده میشه، بعد از ساخت آنلاین اپلیکیشن به همراه لینک دانلود در اختیارتون قرار میگیره

    1. سلام. چنانچه امکان و یا توانایی فعالسازی اپلیکیشن خود را ندارید و یا از دامنه های تحت لایسنس SSL بهره میبرید، میتوانید اکانت کاربری خود را ارتقا دهید تا بصورت آنلاین دامنه شما تایید گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *